Dostawa

Towary wysyłane są zazwyczaj w ciągu 2-3 dni roboczych od momentu poprawnego złożenia zamówienia. W przypadku, gdy nie możemy zrealizować Twojego zamówienia, poinformujemy Cię o tym fakcie w celu wspólnego ustalenia rozwiązania. Dni robocze są liczone od poniedziałku do piątku, z wyłączniem dni ustawowo wolnych od pracy. Dostawy realizowane są na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej. Koszt i wybór dostępnych firm kurierskich zależy od gabarytów wybranego towaru. Możliwy jest także odbiór osobisty po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.

Opłata za wysyłkę zawiera koszty opakowania produktu i dostawy. W celu obniżenia kosztów dostawy sugerujemy zgrupowanie towarów w jednym zamówieniu. Dokładamy wszelkich starań, aby wysyłane przez nas produkty były należycie chronione podczas transportu. W przypadku ztwierdzenia uszkodzeń opakowania, prosimy o dokładne obejrzenie paczki i sporządzenie protokołu w obecności kuriera jeśli towar został uszkodzony.

Zwrot

W ciągu 14 dni od złożenia zamówienia, masz prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży bez podawania przyczyny. Boformi zwróci koszty towaru i wysyłki, natomiast zwrot odbywa się na Twój koszt. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie