Noga hairpin 71cm

89,00 zł brutto

Klasyki elegancji we wnętrzu: nogi typu hairpin. Choć wyglądają na delikatne, są solidnie wykonane i perfekcyjnie stabilne - sprawdzą się idealnie w stołach do jadalni, biurkach lub pomocnikach.

Kolor
Ilość

czas realizacji 2-3 dni

14 dni na zwrot

Wybrano większą ilość niż stan magazynowy, zamówienie skompletujemy w ciągu dwóch tygodni

Prosty sposób na odmianę stołu lub biurka: stylowe nogi typu hairpin. Spopularyzowane w latach czterdziestych XX wieku, dzięki wizualnej lekkości i ponadczasowej stylistyce świetnie pasują do współczesnych, minimalistycznych wnętrz.

Nogi wykonane z cienkiego (12 mm) pręta metalowego malowanego proszkowo, co gwarantuje wysoką odporność powłoki lakierniczej na uszkodzenia. Solidne płytki montażowe pozwalają na precyzyjny i stabilny montaż nóg do blatu.

Do każdego kompletu dołączamy plastikowe stopki zabezpieczające podłogę przed zarysowaniami, zestaw muf i wkrętów do mocowania nóg do blatu oraz szablon pozwalający precyzyjnie nawiercić otwory pod wkręty.

Istnieje możliwość lakierowania nóg w innym kolorze palety RAL, możliwa również zmiana wysokości - prosimy kierować do nas zapytania o personalizację.