Stół Milton

2 250,00 zł brutto

Stół to serce każdego domu. Ważne więc, aby mebel był wyrazisty, by harmonijnie komponował się z resztą wyposażenia, a przy tym pozostawał stabilny i solidny. Nasz stół charakteryzuje się masywnym blatem z wyjątkowej jakości litego drewna oraz nogami typu hairpin. Mimo wizualnej lekkości nóg, są one perfekcyjnie stabilne, a przy tym doskonale wykonane.

Kolor
Ilość

czas realizacji 2-3 dni

14 dni na zwrot

Ostatnie sztuki w magazynie

Elegancki i oryginalny stół, inspirowany stylistyką retro i charakterystycznymi nogami typu hairpin. Hairpiny zostały spopularyzowane w latach czterdziestych XX wieku, ale dzięki wizualnej lekkości i ponadczasowej stylistyce świetnie pasują do współczesnych, minimalistycznych wnętrz.

Nogi wykonane z cienkiego (12 mm) pręta metalowego malowanego proszkowo, co gwarantuje wysoką odporność powłoki lakierniczej na uszkodzenia. Blat grubości 40 mm wykonany jest z najwyższej jakości dębu. Jest on klejony z desek pełnej długości i zabezpieczony olejem, co dodatkowo podkreśla rysunek i naturalny kolor szlachetnego drewna. Do każdego kompletu dołączamy plastikowe stopki, zabezpieczające podłogę przed zarysowaniami.

Istnieje możliwość lakierowania nóg w innym kolorze palety RAL, bejcowania lub lakierowania blatu oraz wykonania go w innym gatunku drewna. Możliwa również zmiana wymiarów blatu i wysokości mebla - prosimy kierować do nas zapytania o personalizację.

Wymiary:
Wysokość całkowita 75 cm (grubość blatu 4 cm).
Można dodatkowo zamontować plastikowe stopki o wysokości 0,5 cm.
Wymiary blatu: 150x75 cm.