Konsola

850,00 zł brutto

Stylowa konsola z blatem z litego drewna dębowego oraz modnymi nogami typu hairpin. Praktyczny i elegancki mebel o wielu zastosowaniach.

Kolor
Wymiar
Wysokość
Ilość

czas realizacji 2-3 dni

14 dni na zwrot

Ostatnie sztuki w magazynie

Doskonałej jakości drewno połączone z delikatną, graficzną formą nogi typu hairpin - nasze konsole wpasują się zarówno w przestrzenie utrzymane w stylistyce retro, jak i w otoczenie nowoczesne i minimalistyczne. Mebel który wraca do łask w swej pierwotnej funkcji, czyli ekspozycji sztuki i bibelotów, sprawdzi się również jako praktyczny pomocnik do każdego typu wnętrz: przedpokoju, garderoby, łazienki… wszędzie tam, gdzie potrzebujemy coś na chwilę odłożyć, nie tracąc zbyt wiele miejsca na stolik czy komodę.

Nogi wykonane z cienkiego (12 mm) pręta stalowego malowanego proszkowo, co gwarantuje wysoką odporność powłoki lakierniczej na uszkodzenia. Solidne płytki montażowe pozwalają na precyzyjny i stabilny montaż nóg do blatu. Blat grubości 36 mm wykonany jest z najwyższej jakości dębu (drewno klejone) i zabezpieczony 3 warstwami bezbarwnego lakieru, co dodatkowo podkreśla rysunek i naturalny kolor szlachetnego materiału.

Do każdego kompletu dołączamy plastikowe stopki zabezpieczające podłogę przed zarysowaniami, zestaw kątowników, wkrętów i kołków rozporowych do mocowania blatu do ściany oraz szablon pozwalający precyzyjnie nawiercić otwory.

Istnieje możliwość lakierowania nóg w innym kolorze palety RAL, możliwa również zmiana wysokości - prosimy kierować do nas zapytania o personalizację.

Wymiary:
Wysokość całkowita konsoli 90 cm.
(w tym opcjonalne plastikowe stopki o wysokości 0,5 cm)
Blat o wymiarach 120x30 cm, grubości 3,6 cm.